Wybrane produkty

dr OPTIMUS BIORESONANCE® -...
5 200 zł 6 200 zł
Pakiet na BORELIOZĘ
7 900 zł 8 900 zł
dr OPTIMUS RIFE
5 800 zł 6 800 zł

Warunki dostaw i zwrotów

  • Dostawa produktów jest realizowana kurierem DPD.
  • Na życzenie Kupujący może odebrać kupowane produkty w każdym gabinecie FUTURA MEDICA, w terminie uzgodnionym z Biurem Obsługi Klienta i Sprzedaży Systemu => kontakt
  • Kupujący ma prawo do realizacji uprawnień wynikających z gwarancji i rękojmi. Właściciel Systemu gwarantuje, że dostarczane produkty są wolne od wad fizycznych i prawnych, a sprzedawane usługi będą realizowane z najwyższą starannością w gabinetach FUTURA MEDICA.
  • Karty gwarancyjne sprzedawanych produktów określają terminy (także wydłużone) i warunki realizacji uprawnień wynikających z gwarancji.
  • Kupujący ma ustawowe prawo do zwrotu zakupionych produktów (w nie naruszonych opakowaniach) w terminie do 14 dni, bez podania przyczyny. Szczegóły reguluje obowiązujące prawo polskie.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE!

LISTA PRZECIWWSKAZAŃ DO DIAGNOSTYKI I PODJĘCIA TERAPII:

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYMIENIONYCH PRZECIWWSKAZAŃ, CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG – ZADZWOŃ DO NAS! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DIAGNOSTYKI?

  1. 1. POINFORMUJ NAS PODCZAS REJESTRACJI, JEŚLI W PRZECIĄGU OSTATNICH DWÓCH TYGODNI PRZYJMOWAŁEŚ ANTYBIOTYKI, LUB PREPARATY JODU – MOGĄ MIEĆ ONE WPŁYW NA OTRZYMANE POMIARY.
  2. 2. PRZEZ TRZY DNI PRZED DIAGNOSTYKĄ NIE SPOŻYWAJ ALKOHOLU I OGRANICZ INNE UŻYWKI.
  3. 3. DZIEŃ WCZEŚNIEJ ZASTOSUJ DIETĘ LEKKOSTRAWNĄ, OGRANICZ POKARMY SŁODKIE I SŁONE.
  4. 4. DOBRZE SIĘ NAWODNIJ – PIJ PRZEZ KILKA DNI PRZYNAJMNIEJ 2 LITRY WODY DZIENNIE.
  5. 5. W DNI UMÓWIONEJ WIZYTY NIE PIJ KAWY ANI MOCNEJ HERBATY, NA 1,5 GODZINY PRZED DIAGNOSTYKĄ ZJEDZ LEKKI POSIŁEK – NIE MUSISZ BYĆ NA CZCZO!